סקס בברזיל

במהלך החיפושים שלי הגעתי אחרי מקורות בברזיל גם מישהו שגר בילדותו. "תשמעי, אני לא באמת יכול לעזור לך," אמר, "אבל ככל שאני לא רוצה לחשוב על זה, אני חושב שאמא שלי גם." זו אכן היתה התשובה האחרון שרציתי לשמוע, אז עברתי. אבל דניאל, מכר רחוק מצאתי אחרי שמעתי שהיה בברזיל לאחרונה, זה גרם לי להבין שזה לא כל כך מופרך. "באמת אין מגבלת גיל עבור הבחינה הזו. כשהיינו על החופים בברזיל פשוט לא היה נדיר למצוא נשים בגילאים 50, מבוגר מספיק כדי להיות אמא שלך, הליכה באושר עם חוטיני. ואיש לא מופתע." גם בתחום הסקס המצב דומה.

כללי, נראה כי הברזילאים דפוסי הלבוש הם הרבה יותר … מינימליסטי. "מה שפה נחשב בגד ים רגיל נחשב שם גדול", אומרת דניאלה. "הם פשוט מנסים לכסות פחות. כולם תמיד להסתובב ככה. למען האמת, ברזיל למד להתלבש חשוף. עד אז לא הייתי עושה את זה, אבל אחרי שהייתי שם חודש זה פשוט נראה אחרת. ולא רק נשים -! גברים אפילו על החוף כל הכיף להסתובב עם ספידו, בגד ים בוקסר מקום חזק, כל מיני ".

שאלתי את דניאלה למה היא חושבת ככה הם מתנהגים שם. "תראה, זה בתרבות שלהם אנו יודעים מי גר שם במשך עשר שנים, והוא פשוט השתנה לחלוטין הוא לגמרי שונה הגבולות שלו -… מצד אחד אין לו בעיה עם סמים, ומצד שני הוא כל הזמן מעיף מי לחיות יש קצב אחר לגמרי, וזה גורם לאנשים לשנות את התנהגותם כדי זה. "

הגבולות של הברזילאים המין הם לחלוטין מגבלות שונות של מה שאנחנו יודעים – במיוחד בקרנבל. "בעיקרון מקום הקרנבל שונה מעט," אומר לי דניאל. "הייתי סלבדור, שם קרנבל היה בדיוק כמו מצעד האהבה איתנו, רק כמאה צעדים קדימה. הכל מתירנית מאוד. ישנן מגבלות, לא ראיתי הרבה יותר סקסיות ברחובות קטנים, אבל אלה גבולות אחרים. הברזילאים אין לי בעיה כדי להושיט יד ולתפוס אנשים בכל מקום אפשרי, ואפילו מי תפס את הפנים שלי וניסה לנשק אותי.

התפיסה זכר הוא קצת שונה, כמובן. בנימין, שביקר פעמים אחדות ברזיל, אומר את זה קצת אחרת. "הקרנבל בריו סלבדור … זה לא הכי טוב שיש. איפה יש בעיקר בתיירות מבחוץ, אין תיירות הריאל הברזילאי. והבנות של סלבדור ריו, טוב, לא ממש מספקים את הסחורה. בערים הקטנות לא להראות עבור התיירים, שם הבעיה האמיתית, בארים פיקאפים, מי רץ עם האווירה רק מרוויח.

הקרנבל מגיע ורוצה לקיים יחסי מין? הגברים נראים הרבה יותר מחוברים לטבע מתירנית של ברזיל. "רוב הבנות ששכבת בברזיל זול אם אתה קונה אותם בירה. נדיר למצוא בחורות מתוחכמות יותר. אבל עדיין, הכל חם, בחורות שאוהבות סקס ויודעות לעשות הכל, כמו הרבה אחרות גם אם אתה רוצה יותר. לנערות מתוחכמת צריך לדעת להתייחס אליהם יפה להיות ג ‘נטלמן … לשאר פשוט צריך להזמין אותם משהו. "ואיפה כל זה קורה? "המוטלים בברזיל הוא תופעה ענקית, רק באמצע צימרים איכותיים של העיר", הוא אומר. "כולם עובדים על ידי תקופות של זמן, בדרך כלל 6-8 שעות, ואת באמת החלו כל עם מיטה רק מראה על התקרה, חדרים עם בריכת שחייה פרטית ושירותים אחרים."

"בערים אחרות", הוא ממשיך, "כי סקס טוב הוא רק בחופים של ברזיל. רק תזכור לקחת מכונית, כי החופים הם רחוקים קשה לעבור ביניהם." דניאל מדגיש משהו אחר. "משהו נתקלתי ריו היה בעיקר תרבות הומו. אנשים פתוחים באמת על זה, אין בעיה, המון מועדונים, הרבה מקומות לבלות בהם. אני יודע רצו להראות לנו את כל המקומות האלה, ולקחו אותנו במועדון חשפנות, בלי סקס . המועדון שהם חושפים יותר! לא רואה רוקדים גבר עירום לפני או אחרי … "

כל הסיפורים האלה היו מרגשים באמת, אבל דבר אחד הציק לי: זה יכול להיות רק בזמן הקרנבל? יכול להיות רק כאשר כולם אוהבים את זה? "ובכן, לא כולם אוהבים את זה," אומר דניאל. . "הסתובבנו עם כמה בנות משם, דוברות אנגלית, כמו רוב המקומיים אמרו לנו אמם אסר עליהם להתקרב הקרנבל עד גיל 18, אבל הם בהחלט לא הרוב ראה כמעט את כל הקטע -.. אומר, היו קבוצה של אנשים בתחפושות, צמידים שניתנה בחורה כל כך הצטרפה "אותם … והיו שם הרבה בנות עם הצמידים האלה. "בנג ‘מין גם חושב שזה ככה עבור כולם." תשמע, זה לא משנה מי אתה או מה אתה, אם אתה יודע לתפוס את הקטע הברזילאי, תמיד יהיה מי זרימה איתך. "

המסקנה? כן, ברזיל יכולה בהחלט להיחשב בירת סקס עולמי. רוב מומלץ? ללכת לשם במהלך הקרנבל. אבל אני באמת לא הפסדת הרבה, גם אם אתה מקבל כל הזמן אחרות. כמו בנג ‘מין אמר – "תמיד יהיה מי זרימת איתך."

Advertisements

About סקסית

אוהבת סקס וגם סרטי סקס ברשת, כמו סרטים כחולים ומצלמות סקס
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s